Dekoratif Mumluk | LAV İlham
LAV ile Hep Yeni Bir Heyecan

DEKORATİF MUMLUK

BASİT FİKİRLER DAİMA İŞE YARAR


BASİT FİKİRLER DAİMA İŞE YARAR

Doğanın ruhunu evinize taşımanızın önemini ve neler yapacağınıza dair ufak dekorasyon ipuçlarını en başından beri sizlerle paylaşıyoruz. Evinizden ve sofranızdan mevsim çiçeklerini eksik etmemenizin hem ruhunuza hem de evinizin atmosferine olumlu yansıdığını da sıkça hatırlatıyoruz. Bu doğanın armağanı terapi şansını kaçırmayın istiyoruz. Ancak bazen bunu kesme çiçeklerle yapamayabilirsiniz çünkü evdeki evcil hayvanınız çiçekleri yemeye meraklı olabilir veya yoğun çalıştığınızdan evde çok bulunmadığınız için canlı çiçekleri korumak sizi zorlayabilir. Bilmenizi isteriz ki; bitkiler sadece görünümleriyle de size mutluluk verebilir ve ortamın havasını değiştirebilir. Dolayısıyla ev dekore ederken veya sofranızı renklendirirken yapay çiçekler de akıllı ve pratik bir çözüm olacaktır. İşte size yapay muz yapraklar veya geniş tropik yapraklarla kolayca yapabileceğiniz bir stil önerisi:

Sofranızda dingin ve minimal bir etki yaratmak için Zen felsefesinin sakinliğinden faydalanın. Bu dekoratif mumlukları, Lune serisi bardaklarla hazırlayabilirsiniz. 

Malzemeler:

Kum tonlarında kayık bir tabak veya mermer bir servis tabağı

Farklı boylarda çakıl taşları

Geniş ve uzun yapay yapraklar

Su

Suda yüzebilen tealight mumlar

 

Yapılışı:

Uzun Lune meşrubat bardağına dört uzun ve ince yaprağı çaprazlamasına yerleştirin. İçerisine su döktükten yapraklar havaya kalkıyorsa, birleşme noktalarına minik bir taş koyabilir veya yaprakları şeffaf silikonla cama yapıştırabilirsiniz. Suyu ve mumu bardağa koyduktan sonra mumluklarınızı masaya yerleştirin. Bir diğer tasarımda ise kayık tabağa geniş muz yaprağını yerleştirin, üzerine taşları ve en son da su doldurduğunuz içinde mum yanan Lune bardakları...

SOSYAL MEDYADA LAV
/lavturkiye
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Copyright @2017 Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş