Altin Dokunuşlar | LAV İlham
LAV ile Hep Yeni Bir Heyecan

ALTIN DOKUNUŞLAR

Çiçekleri de altını da seviyoruz! Herkesin bildiği bu sevgi, bir itiraftan ziyade bir gerçek! Ve bazen de bize iyi gelen ve mutlu eden bu sevgimizi yüksek sesle söylemektir. Bu bile onlara sahip olmaktan daha iyi hissetirebilir kimi zaman... Hiç olmadı gülümsetir. Niyetimizi sesle ifade etmek, o isteğimize sahip olmak için attığımız büyük bir adımdır. İçimizdeki ışık ya da enerji diye tanımladığımız güç, işte bu denli güçlü ve büyüktür.

Konu dağılmasın, nerede kalmıştık? Bir taraftan masamızı çiçeklerle süslüyor diğer taraftan da altın desenlerle taçlandırdığımız Troya çay takımımızı sofraya yerleştiriyorduk. Çiçek ve altın, önceki yıllarda çok da günlük kullandığımız bir ikili değilken, şimdilerde çiçeklerin renkleriyle sofrada arz-ı endam edişiyle gün ışığında güneş gibi sofrayı aydınlatan altının ışıltısı bizleri bu ikiliyi yanyana getirmeye sevk ediyor. Özel konuklarınız için özel günlerde kullanacak olsanız da, altının gündüz sofralarına da çok yakıştığını unutmayın. Artık çiçeksiz sofra kurmayı unutmadığınız gibi...

 

STİL ÖNERİSİ

Bir kahvaltı sofrasında ilhamınızı Truvalı Helen'den alabilirsiniz. Altın yapraklı deseniyle Troya çay setine sofrada, Kuzey Ege'nin en zarif kardelenleri ve çiğdemleri eşlik edebilir. Lezzet olarak Ege'nin otları ve Ezine'nin damaklarda bayram havası estiren beyaz peyniri ve Ayvalık'ın müthiş zeytinyağı ile sofranızı zenginleitrebilirsiniz. Dekorasyonu ise altın işlemeli keten peçeteler, zeytin ağacından peynir servisleri, yaprak formlu altın peçete halkaları veya isimliklerle tamamlayabilirsimiz.

 

BU İÇERİKTE KULLANILAN ÜRÜNLER

SOSYAL MEDYADA LAV
/lavturkiye
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Copyright @2017 Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş
Bu site ESKİMO web araçları kullanılarak hazırlanmıştır.