Çocuklara Sütü Sevdirin | LAV İlham
LAV ile Hep Yeni Bir Heyecan

ÇOCUKLARA SÜTÜ SEVDİRİN

Mavi güneş, kırmızı ağaç, yeşil bir gökyüzü... Sizce mümkün mü? Çocuksanız mümkün! Okul öncesinde çocukların seçtikleri renklerin genelde gerçekle bağlantısı bulunmuyor. Hatta çocuklar sevdiği kişiyi sevdiği renkte boyayabiliyor mesela. Çocuklar ve onları anlamak için bizlerin renklere o kadar çok ihtiyacımız var ki... Alacağımız kıyafetlerde, oyuncaklarda açıkçası tüm eşyalarında, onların ruh dünyasını keşfetmek için renklerin şifrelerini bilip kullanmalıyız. Sarıdan mora, kırmızıdan yeşile hepsinin onun için neyi ifade ettiği ya da hangi rengin ona ne şekilde iyi geldiği gibi... Renkler bir tarafa çocukların onlar kadar ihtiyaç duyduğu bir diğer şey ise tabii ki süt!

Anne sütüyle dünyada başlayan maceramız, büyümek için devamında da sütle ilerliyor. Renklerin psikolojisi ve sütün gücünü birleştirdiğimiz ‘Süt Bardağım’ ise, çift kulplu özel silikon gövde ve kapak tasarımıyla kırmızı, yeşil, mor ve siyah renk alternatifleriyle çocukların dünyasını zenginleştiriyor. Burada size sütün faydalarını sıralamayacağız çünkü hayvan sütünden bitki sütlerine ne kadar faydalı olduklarını bildiğinize eminiz.

Ancak 5 yaş öncesi çocukların renk seçimlerine dair kabaca bir liste verecek olursak: SARI: Mutlu çocuklar MAVİ: İfadesi güçlü KIRMIZI: Kendine güvenli YEŞİL: Uyumlu MOR: Sorumluluk duygusu yüksek KAHVERENGİ: Karamsar
SOSYAL MEDYADA LAV
/lavturkiye
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Copyright @2017 Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş
Bu site ESKİMO web araçları kullanılarak hazırlanmıştır.