Renkli Sabahlar | LAV İlham
LAV ile Hep Yeni Bir Heyecan

RENKLİ SABAHLAR

Günaydın! Sabahları, özellikle de pazar sabahına uyanmanın en keyifli yanının uzun bir  kahvaltı anlamına geldiğini hepiniz, sanırız, biliyorsunuz. Tüm haftanın yoğunluğu ve yorgunluğunu üzerinizde atma vakti. Ah! Biraz da güneş çarparsa yüzünüze, değmeyin keyfinize. Ama bu seferlik rutini bozun ve kendinizi hemen dışarı atmak yerine, tüm aile ile birlikte hazırlayacağınız evde bir kahvaltı planlayın. İçinde bol renk ve kahkaha barındırsın. Hem tüm hazırlık sırasında pijamalarınızı da üzerinizden çıkarmak zorunda değilsiniz. Size, aman reçelsiz olmaz, şunu da doğrayın, bunu da pişirin demeyeceğiz. Çünkü siz, sevdikleriniz için en âlâsını ve en lezzetlisini pişirecek hamaratlık ve yaratıcılıktasınız. Biz, sizlere sadece hayatınızı nasıl renklendireceğinize dair ufak ipuçları verebiliriz. 

* Kahvaltı öğününüzü de diğer öğünler gibi bir hikaye üzerine kurgulayabilirsiniz.

* Çizgi film karakterleri sempatiktir ve daima çocukların ilgisini çeker. Örneğin, bizim konseptimizi Japon animasyon karakteri 'Totoro' ve onun yaşadığı sihirli orman oluşturdu.

* Renklerin gücünden faydalanın. Masada en az üç renge yer verin: Sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, beyaz....

* Güne enerjik ve zinde başlayabilmek için içecek porsiyonlarını büyük tutabilirsiniz. 510 cc'lik hacmiyle Empire meşrubat bardağı iyi bir seçim! 

* Renkleri dengelediğiniz kadar, sofradakilerin besin dengesine de dikkat edin. Keyfederken sağlığınızı da unutmayın.

* Çok fazla seçeneği Pazar gününe bırakarak, aslında sevdiklerinize her gün böyle hoş ve lezzetli kahvaltılar hazırlayabilirsiniz.

BU İÇERİKTE KULLANILAN ÜRÜNLER

SOSYAL MEDYADA LAV
/lavturkiye
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Copyright @2017 Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş
Bu site ESKİMO web araçları kullanılarak hazırlanmıştır.