Yumuşak Dokunuşlar | LAV İlham
LAV ile Hep Yeni Bir Heyecan

YUMUŞAK DOKUNUŞLAR

Soğuk günler geldiğinde, hareketli ortamlardan uzaklaşır ve hemen kozamıza çekiliriz. Bizim için en korunaklı sığınak evimiz olur bir anda. Çünkü ev sıcaktır, sıcak iyidir, iyi gelir. Dostlarla ve sevdiklerimizle evlerde buluşur, sohbet eder vakit geçiririz. Ve bu, bahar olup da dallar yeşerene, ilk cemre toprağa düşene kadar da böyle sürer gider.  Devam eder çünkü malum insanız, yaratılışımız böyle bizler sıcakkanlıyız. Giydiğimiz kıyafetin, dizimize örttüğümüz battaniyenin bizi ısıtmasını isteriz. Şömine başındaki sohbetlerin ise sıcak ve samimi olanını, çayın sıcağını, sahlebin üstündeki dumanı severiz. 

Dememiz o ki, sıcağı seviyoruz ve ona satırlar hatta sayfalarca methiyeler yazabiliriz. Peki! Herkes için ayrı bir sıcaklık ayarı veya tanımı var mıdır? Siz sıcağınızı nasıl alırsınız? İlk anahtar kelimemizi sıcak, ikincisini de yumuşak olarak verirsek aklınızda neler çağrışır? Bizim aklımızda tam da bu fotoğrafta gördüğümüz an canlanıyor! Sımsıcak örgülere sarılmış zarif dantel detaylarla süslü bir bardak sıcak ballı süt... Bardağın etrafındaki örgüyü çok mu beğendiniz? Yapması bakın nasıl da basit.

 

Sıcak zarafet

Örgüyle aranız iyiyse, hemen şişleri hazırlayın standart lastik örme yapacaksınız. Örgünün boyunu kullanacağınız bardağa göre ayarlamayı unutmayın. Örmeyi bilmiyorsanız da, sizin veya çocuğunuzun yıpranmış, kullanılmadığınız bir kazağının kollarından lastikli bileklerini kesip kullanabilirsiniz. Tuhafiyelerde veya boncuk dükkanlarında bulabileceğiniz dantel parçaları örgüye dikerek ekleyin. Hem sıcak hem kullanışlı hem de zarif bir tasarım.

 

BU İÇERİKTE KULLANILAN ÜRÜNLER

16.95 TL
Bu ürün stokta bulunmuyor!
SOSYAL MEDYADA LAV
/lavturkiye
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Copyright @2017 Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş
Bu site ESKİMO web araçları kullanılarak hazırlanmıştır.