LAV ile Hep Yeni Bir Heyecan

SERİ ÜRÜNLER

Ateşten kopan her lav damlası özgün tasarımlarla formuna kavuşuyor ve sonrasında sofralarınızda keyifli paylaşımlarınıza eşlik ederek yolculuğunu tamamlıyor. LAV'ın tüm ürün aile gruplarını Seriler başlığı altında sizler için biraraya getirdik. Birbirinden ayrıcalıklı bu tasarım ürünlerimiz arasından en beğendiğiniz serileri seçerek detaylarını inceleyebilirsiniz.
GÜNEŞ CUMHURİYETİ
Roma
Meşrubat bardağından kahve fincanına Roma serisi, Akdeniz'in bolluk ve bereketini sofralarınıza taşıyor. Camın çağdaş ve samimi duruşu fark yaratıyor.
Kahve Fincan Seti
49.90 TL
Kahve Fincan Seti
57.50 TL
LEZZET ROTALARINA DOĞRU
Truva
Efsanelerden ilhamla sofralarınızda tarihsel temalar oluşturmaya ne dersiniz? Antik Yunan'dan rönesans çağına geçmişi Truva serisiyle kucaklayın.
6'lı Meşrubat Bardağı
19.50 TL
Tekli Sürahi
12.75 TL
SOFRANIN ODAK NOKTASI
Lal
Daralan ağzıyla büyüklerimizin çocukluklarında oynadığı topaçları akıllara getiren Lal serisinin geniş ailesinde sofranıza yakışan bir çeşit eminiz bulacaksınız. Lal, sağlam ve tok duruşuyla ağırbaşlı sofraların demirbaşı.
6'lı Şarap Kadehi
29.90 TL
6'lı Şampanya Kadehi
37.00 TL
EN SEVİLENLERDEN
Empire
Kadehten viski bardağına küre formundan ödün vermeyen Empire, servislerde yüksek hacimli ürünler tercih edenleri etkiliyor. Keyfi yaşam şekline dönüştüren hedonistlere...
Şampanya Kadehi
25.90 TL
Su-Şarap Kadehi
28.25 TL

TÜM SERİLER

Ada
Ada Taban Boyalı
Adora
Adrasan
Aizona
Ajda
Alara
Alinda
Angelina
Antakya
Aras
Argos
SOSYAL MEDYADA LAV
/lavturkiye
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Copyright @2017 Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş