450 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
 
Destek

Çalışma saatleri Haftaiçi 09:00-18:00

Tıklayınız

Satış ve Teslimat Koşulları


www.LAV.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizin daha kolay ve keyifli olması için aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek isteriz:

1. Fiyatlandırma:

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Ürünlerimiz TL cinsinden para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.

2. Ödemeler:

Ödemelerinizi, kredi kartı veya nakit kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. 

3. Siparişlerinizin Geçerliliği:

Siparişleriniz, ödemenin tarafımıza ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz, ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli, ödeme gerçekleştiyse, tarafınıza iade edilecektir

4. Teslimat:

Kredi kartı ile ödenecek siparişlerinizde 29,99 TL , kapıda nakit ödenecek siparişlerinizde ise 17,50 TL kargo bedeli, ürünleri satın alma aşamasında sepet tutarı dâhilinde tahsil edilmektedir. Teslimat sırasında, nakit kapıda ödeme olarak yapılacak ödemeler haricinde, ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir.

Siparişiniz, ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra takip eden bir sonraki iş günü içinde, en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir.

Haftasonu ve resmi tatillerde verilen siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilecektir. Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir.

Siparişlerinizin takibini "Siparişlerim" bölümünden yapabilir ve kargonuzun son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Satın alma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir.

Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Bu durumda kargo, size ilave bir ücrete tabi olmaksızın, tarafımıza geri dönecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. Kargo görevlisinin hazırlayacağı tutanak ile birlikte hasarlı ürünü tarafımıza Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderebilir, ürününüzün değişimini ya da iadesini isteyebilirsiniz. Kargo tutanağı olmayan kırık ya da hasarlı ürünün iadesi ya da değişimi talep edilemez. 

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.