50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
 
Destek

Çalışma saatleri Haftaiçi 09:00-18:00

Tıklayınız

Sipariş İptal/İade
Sipariş İptal İşlemi

Siparişinizi siparişlerim sayfasından ve "info@lav.com.tr" adresine sipariş numaranız ile birlikte mail atarak iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal işlemi faturası kesilmiş ve sevkiyat süreci başlamış siparişlerde yapılamamaktadır.

Ürün İade İşlemi

Üyelerimizin Sebep göstermeden cayma hakkı 14 (on dört) gündür. Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemini, www.LAV.com.tr siparişlerim bölümünden yapabilirsiniz. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Yapılan değerlendirme sonucu size telefon ya da /e-posta yoluyla bilgi verildikten sonra ürünün tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir

Para iadesi için;

Yapacağınız tüm iadeler www.LAV.com.tr tarafından teslimat yapılan kargo Şirketi aracılığıyla yapılmalıdır. 
İade koşulları aşağıdaki gibidir;
İadeler, orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm parçaları ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir. 
İade etmek istediğiniz ürünün kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 
Size teslimat yapan anlaşmalı kargo firması Yurtiçi kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderilen ürünler kabul edilmez.
İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra "LAV / Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş " tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir.
Ürünün bedeli, bankanıza bağlı olarak 14 gün içerisinde kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve LAV'ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Bu nedenle, 14 günü aşan iadeler sebebiyle LAV’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmaz.
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikâyetleriniz üzerine firmamızda inceleme süreci başlatılır. 
Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. İade etmek istenilen ürünün faturası KDV mükellefi (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) adına düzenlenmiş ise, ürünü iade ederken, iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. 
İade faturası, kargo payı dâhil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) düzenlenmelidir. Faturası, KDV mükelleflerine (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) düzenlenmiş siparişlerin iadeleri, İADE FATURASI düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

İade adresimiz aşağıdaki gibidir: 
Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş / Üretim Tesisi-2 Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:1 43100 Kütahya – Türkiye Satış, teslimat ve iade konularında talep ve sorularınız için iletişim sayfamızdan veya info@LAV.com.tradresinden bize ulaşabilirsiniz.