450 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
 
Destek

Çalışma saatleri Haftaiçi 09:00-18:00

Tıklayınız

Kaktüse Tutkun EvlerKüresel renk otoritesi Pantone'nin belirlediği baharın ilk günleri ve yeni başlangıçları temsil eden yılın rengi 'Greenery', yeşilin en taze tonlarını kapsayan renk yelpazesiyle bize umut aşılıyor ve doğaya olan bağlılığımızı bir kez daha bize hatırlatıyor. Şehrin stres ve kaos yüklü ortamında çünkü tek ihtiyaçımız olan şey, doğa! Siz de çevre ve doğaya olan farkındalığınızı artırmak için kendi yaşam alanlarınızda içeriden dışarıya, duvarlardan sofralara yeşile daha fazla yer vererek umutlarınızı yeşertebilirsiniz.

Aslında doğaya giden yolun tarifi de günümüzde oldukça basit çünkü çok şanslıyız ki; çölleri bile yeşerten kaktüs ve sukkulent türleri, su ihtiyaçlarının seyrek olması ve dayanıklı olmaları sebebiyle son yıllarda mekanlarımızın havasını değiştiriyor. Şehir şartlarında yaşarken yüzlerce çeşidi, formu ve boyutu olan kaktüs ve türevleri özellikle yoğun mesaide çalışan ve çocuklu olan kişiler için biçilmiş kaftan! Az sulanmak veya az bakım onları olumsuz etkilemiyor. Bu yeşil bitkiler, sizden kolay kolay vazgeçmeyen sadık dostlarınız. Öyle ki; sadece balkonda veya pencere önünde değil, evin her yerinde sergilenmeyi hak ediyorlar. İşte bu yüzden kaktüsler, sukkulentler ve dayanıklı tüm yeşil bitkiler sofralarınızın ve ikramlarınızın başrolünde olabilirler.

TEK ADIMDA STİL YARATIN

Sunumlarınızda tropik görünümü minimal ölçekte hissettirmek veya neo-bohem bir görünüm yaratmak için seramik saksılarınızı cam parçalarla birleştirebilirsiniz. Bunu tek harekette yapmanın yolu ise Bodega serisi bardaklardan geçiyor. İster saksıları bardakların içine yerleştirin, isterseniz de bardakları saksıların üzerine teraryum hissi verecek şekilde ters kullanabilirsiniz. Bodega serisi hacim seçenekleriyle bitkilerin boyut çeşitliliğini artırırken stilinizdeki uyumu da devam ettirecek.