450 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
 
Destek

Çalışma saatleri Haftaiçi 09:00-18:00

Tıklayınız

KeopsSüper içecek!

Sağlıklı bir yaz içeceği mi arıyorsunuz? O zaman size yaz sıcaklarında ferahlamanın en keyifli ve en enerjik formüllerinden, şimdilerin popüler içeceği hindistan cevizi suyundan bahsetmek istiyoruz. Hindistan cevizi suyu ya da diğer bir adıyla kokonat suyu, şekersiz dolayısıyla düşük kalorili bir içecektir. Onu güçlü bir doğal spor içeceği ve “süper” içecek yapan ise içerdiği doğal enzimler, vitaminler, potasyum, kalsiyum, magnezyum gibi elektrolitler ve minerallerdir. Bu sayede bu tropik içeceği, son yıllarda arınma merkezlerinden marketlere kadar her yerde bulmanız mümkündür. Aslına bakarsanız, şimdiki popülaritesi bir yana, hindistan cevizi suyu zaten tropikal bölgelerde yüzyıllardır tüketiliyor ve özellikle rehidrasyon amaçlı tedavilerde kullanılıyor. 

Peki bu su nereden geliyor? Bir kere hindistan cevizi suyu, hindistan cevizi aroması eklenmiş su değildir. Taze yani olgunlaşmamış hindistan cevizinin içerisindeki berrak sıvıdır.Yaklaşık %95’inden fazlası sudur. Anında enerji sağladığı ve vücuttaki elektrolit dengesinin korunmasına yardımcı olduğu için yazın tüketilebilecek doğal bir meyve suyudur. Kalori hesabı yapmayanlara ise yaz kokteyllerini çeşitlendirmek ve içeceklerini tatlandırmak için kesinlikle kokonat suyunu denemelerini öneriyoruz. Şık bir sunum için LAV Keops meşrubat bardağında bol buz ve ağzı tatlandıracak bir parça hindistan cevizi ile servise hazır hale getirebilirsiniz.  


Hindistan cevizi suyu içerken “sağlık” anlamında maksimum fayda sağlamanın en iyi zamanı:

- Sabah erkenden aç karnına…

- Spordan önce veya sonra...

- Uyumadan önce...

- Yorgun ve tempolu bir günün sabaha…


Not: En fazla antioksidana sahip, gerçek tropikal lezzete ulaşmak için taze meyvenin kendisinden veya işlenmemiş hindistan cevizi suyunu arayın.